Пакт про участь - Кодекс поведінки

Наші зобовʼязання

В інтересах зміцнення відкритого і дружнього середовища, ми, як учасники та супроводжувачі, зобовʼязуємось прймати участь в розбудові нашого проекту та спільноти навколо нього, уникаючи будь-яких образ та притискань в залежності від віку, статури, особливих потреб, етнічної та гендерної приналежності, самовираження, досвіду, національності, зовнішнього вигляду, раси, сексуальної самоідентифікації та орієнтації.

Наші стандарти

Приклади поведінки, які сприяють створенню сприятливих умов:

Приклади неприпустимої поведінки до інших учасників:

Наші обовʼязки

Супроводжувачі проекту несуть відповідальність за розʼяснення стандартів прийнятної поведінки і очікують у віповідь, на належне і справедливе виправлення у відповідь на будь-які випадки неприйнятної поведінки.

Супроводжувачі проекту несуть відповідальність та мають право вилучати, змінювати або відхиляти коментарі, коміти, код, зміни у вікі, в проблеми, а також ішний вклад в проект, що невідповідає Кодексу поведінки, чи блокувати тимчасово або назавжди будь-якого учасника за його поведінку, якщо вони вважають такі дії недоцільними, загрозливими, образливими або шкідливими.

Сфера застосування

Цей Кодекс поведінки застосовується як в середині проекту так і публічно, коли особа представляє проект або його спільноту. Приклади представлення проекту або його спільноти включають використання офіційної адреси електронної пошти, публікації в соцальних мережах від імені проекта, або виступи на оналайн чи оффлайн подіях в якості представника проекту. Способи представництва можуть бути уточнені супроводжувачами проекта.

Правозастосування

Про випадки образливого, або іншого неприпустимого поводження можна повідомити надіславши листа до команди проекта за адресою [АДРЕСА_Е-ПОШТИ]. Всі скарги будуть розглянуті та перевірені, що призведе до реакції, що вважається необхідною і доцільною відповідно до обставин. Команда проекту зобовʼязується зберігати конфеденційність позивача. Інші деталі, щодо правозастосування можуть оприлюднюватись окремо.

Супроводжувачі проекту, які не дотримуються або порушують Кодекс поведінки можуть зіткнутися з тимчасовими або постійними наслідками, які визначені членами керівництва проекту.

Посилання

Цей Кодекс поведінки заснований на Пакті про участь, Версії 1.4, що знаходиться за адресою http://contributor-covenant.org/version/1/4/uk/.